بعد از مدتی سردرگمی از این که کجا بروم و کدام کشور بمانم ، بلاخره تصمیم را گرفتم که ایران بمانم و فعلا و البته فعلا جای دیگری نروم . البته در طی این مدت هم توانستم کلیه کسانی رو لایق عنوان دوست بودند را، ملاقات نمایم و با هر کدام نیز بحث های طولانی داشتم.

از همین الان هم دارم به فکر ساختن برند شخصی خودم فکر می کنم . برندی که همیشه اسم من را با خود یدک می کشید و می کشد .

  نرم افزار و کامپیوتر

البته خیلی قبلتر از این ها برند من با خودرو و دنیای آن  برچسب خورده بود . 

در طی سال های آینده هم سراغ علم های جدید نخواهم رفت و نمی روم . فقط و فقط  در این چند حوزه ای که دوست دارم مطالعه می کنم و سوادم را افزایش خواهم داد . 

زمینه های مورد علاقه من : عبارتند از روان درمانی اگزیستانسیال ، فلسفه ، مغز و ساخت و کار آن ، التبه هم کمی جامعه شناسی . 

زمینه تخصصی که دوست دارم در آینده با آنها شناخته شوم : معمار نرم افزار ، طراح نرم افزار ، مهندس نرم افزار . 

آینده ام و کتاب هایم و دوست هایم را نیز در رابطه با همین مباحث انتخاب خواهم کرد . البته بر اساس تئوری انتخاب گلاسر . و همان پنج دسته نیاز های معروفش .


 بیشتر و بیشتر خواهم نوشت دوست دارم اکثر مطالبم در رابطه با نرم افزار باشد و در بعضی مواقع هم اگر دوست داشته باشم در مورد خودم و طرز فکرم می نویسم . سعی می کنم کمتر گلایه کنم و بیشتر به فکر پرسیدن سوال های بهتر و بیشتری باشم تا به فکر ساختن راهکار های انتزاعی . 

دوست دارم علم را عملی تجربه کنم و بیشتر در کار آن را انجام دهم و از استفاده آن تجربه کسب کنم . 

اکثر دوستانم به من توصیه کردند که دوباره بنویسم . من هم گفته آنها را به دیده منت گذاشتم و قبول کردم . التبه این را هم بگویم که خیلی دلم برای وبلاگ و نوشتن تنگ شده بود .