سعید فعله گری در تاریخ 20 مرداد سال 1372 در قروه در یک خانواده مذهبی چشم به جهان گشود . از سن شش سالگی به یادگیری زبان خارجی پرداخت . دوره های اولیه را به کمک مادرش که معلم ادبیات بود ،گذرانید . یکی دو ترم هم کلاس زبان رفت و خوشش نیامد و از سن 8 سالگی به صورت خود آموز شروع یه یادگیری دلخواه زبان پرداخت . از 9 سالگی هم به عنوان شاگرد در مغازه پدر خود که یکی از اولین مکانیک های شهر قروه بود ، مشغول به کار شد . از سن 11 سالگی هم به صورت یک تعمیر کننده ترمز خودرو ، به تعمیر و تنظیم ترمز خودروها می پرداخت . 

در سن 13 سالگی هم در رشته بدمینتون به فعالیت حرفه ای پرداخت و در سن 15 سالگی به اردوی تیم ملی دعوت شد . اما به علت برگزاری اردوها در شهر تهران و دوری از خانواده و مخارج بالای آن شهر ، بعد از یک ماه به خانه بازگشت و در سن 16 سالگی قید بدمینتون را زد . 

در سن 20 سالگی در دانشگاه محقق اردبیلی به تحصیل در رشته مهندسی نرم افزار مشغول شد . در حین تحصیل هم به کار در شرکت ها و سازمان های مختلفی پرداخت . 

در بانک ملت به بررسی زیر ساخت پایگاه داده بانک و بهینه سازی آن با استفاده از SSIS  مشغول شد . بعد از آن هم مسئول  تعمیر و نگه داری سرور های دانشگاه بود. 

بعد از آن توانست در یکی از پروژهای دولتی شرکت کند که بعد از چندین ماه به علت تعویض مدیر سازمان ، این پروژه با شکست مواجه شد. 

عزمش را جمع کرد و خواست کاری بزرگتر از قد و هیکل خودش انجام دهد 

در سال 93 هم از طریق یکی از آشناهایش در فرانکفورت به دور کاری برای یکی از نمایندگی کمپانی HP پرداخت . و بعد از یکسال و انجام موفقیت آمیز پروژه توانست یکی از پروژه های معماری نرم افزار کمپانی زیمنس را برنده شود و آن را با هر زحمتی که بود توانست از طریق دور کاری و رفت و آمد های زیاد به تهران و ملاقات با نمایندگانی که از زیمنس می آمدند ، با موفقیت هر چه تمام تر انجام دهد . در نهایت توانست دعوت نامه شرکت زیمنس را در پاییز سال 95 دریافت کند . 

سعید  دیگر به فکر مهاجرت نبود . هر چند که از دانشگاه های مختلفی از آمریکا دعوت نامه دریافت کرد . اما دیگر قید مهاجرت را زده بود و می خواست در ایران کار کند . 

به تهران رفت و به دنبال کار گشت . وقتی سطح شعور و سواد مدیران سازمان های مختلف را دید ، سر افکنده شد که چرا مانده است و نرفته است . 

دوباره قصد سفر به سرش زد  و راهی تهران و سفارت آلمان شد . اما وقتی دوستان خودش را دید از این تصمیم هم دوباره منصرف شد . 

الان هم تصمیم گرفته است که در رشته ای خیلی سطح پایین تر از سواد خودش مشغول به کار شود . 

این هم تیپ شخصیتی سعید فعله  گری  بر اساس آزمون معروفاحتمالا برایتان بیشتر خواهد نوشت .